OVER

Wärtsilä in de Benelux

Accountmanagers

Service en producten voor uw huidige schip of vloot

Samantha-Moret
DSC_6918 - Santosh Mahabir
DSC_6998 - Peter Sterrenburg
sjoerd
Samantha Moret
Account Sales Coordinator
Sales & Service Benelux  

Tel: +31 88 980 2344

samantha.moret@wartsila.com
Santosh Mahabir
Accountmanager
Sales & Service Benelux
(scheepswerven, energie oplossingen)

Tel: +31 88 9802032

santosh.mahabir@wartsila.com
Peter Sterrenburg
Teamleader/ Sr. Accountmanager
Sales & Service Benelux

Tel: +31 88 9802379

peter.sterrenburg@wartsila.com
Sjoerd Boersma
Accountmanager
Sales & Service Benelux
(Environmental Products/ Pumps)

Tel: +318 8980 2211

sjoerd.boersma@wartsila.com
DSC_6902 - Johan Penninga
DSC_6939 - Mark van Snippenberg
DSC_7187 - Tarja van Vugt
DSC_6907 - Arnold Feber
Johan Penninga
Accountmanager
Sales & Service Benelux
(Binnenvaart, visserij)

Tel: +31 88 9803407

Johan.Penninga@wartsila.com
Mark van Snippenberg
Senior Accountmanager
Sales & Service Benelux
(Serviceovereenkomsten)

mark.van
snippenberg@wartsila.com
Tarja van Vugt
Accountmanager
Sales & Service Benelux
(Seals & bearings)

Tel: +31 88 980 4484

Tarja.vanVugt@wartsila.com
Arnold Feber
Senior Accountmanager
Business Development Manager Turbochargers
Sales & Service Benelux (België service en nieuwbouw, marine)

On site office, Antwerp/Belgium

Mob: +32499775086

Arnold.Feber@wartsila.com
arthur
 
DSC_6981- Ricardo de Oliveira
herbert
Arthur den Haan
Accountmanager
Sales & Service Benelux
(Offshore)

Tel: +31 10 427 7100

Arthur.denHaan@wartsila.com
Martin Roest
Accountmanager Metallurgic repair (schroefreparaties) werkplaats, Schiedam

Tel: +31 88 9804142

Martin.Roest@wartsila.com
Ricardo de Olivera
Accountmanager
Sales & Service Benelux

Tel: +31 88 9802748

Ricardo.DeOliveira@wartsila.com
Herbert van Vijven
Key Accountmanager
Sales & Service Benelux

Herbert.vanVijven@wartsila.com

Uw contactpersonen voor nieuwe aanvragen (schip, motor, project, etc.)

DSC_6924 - Paul Staal
Paul Staal
Sr. Accountmanager
Marine Solutions Benelux
(regio Zuid Nederland)

Tel: +31 88 9802375

Paul.Staal@wartsila.com
Dick Heidelberg
Accountmanager
Marine Solution & Services
(nieuwbouw)

Tel: +31 88 980 2327

Dick.Heidelberg@wartsila.com
Luuk Hijlkema
Accountmanager
Marine Solutions Benelux
(regio Noord Nederland + nieuwbouw, marine, LNG)

Tel: +31 88 980 2000

Luuk.Hijlkema@wartsila.com

Uw contactpersonen voor navigatie, automatisering en communicatie services

DSC_7054-Arie-van-Beuzekom
DSC_7044 - Chris van Weerden
allard
Arie van Beuzekom
Accountmanager Visserij & Kustvaart

Tel: +31 10 4 79 54 44

Arie.vanBeuzekom@wartsila.com
Chris van Weerden
Manager Connectivity, AV and Infotainment Solutions, Marine Solutions 

Tel: +31 10 479 54 44 

Chris.vanWeerden@wartsila.com
Allard Eekhof
Accountmanager

Tel: +31 10 7 89 83 19

Allard.Eekhof@wartsila.com
© 2017 Wärtsilä