OVER

Wärtsilä in de Benelux

Accountmanagers service & parts

Samantha-Moret
DSC_6918 - Santosh Mahabir
DSC_6907 - Arnold Feber
sjoerd
Samantha Moret
Account Sales Coordinator
Sales & Service Benelux  

Online Services

Tel: +31 88 980 2344
samantha.moret@wartsila.com
Santosh Mahabir
Accountmanager
Sales & Service Benelux

Scheepswerven, energie oplossingen
seals & bearings 

Tel: +31 88 9802032
santosh.mahabir@wartsila.com
Arnold Feber
Senior Accountmanager
Sales & Service Benelux

België service en nieuwbouw, marine
& turbochargers algemeen

Mob: +32499775086
Arnold.Feber@wartsila.com
Sjoerd Boersma
Accountmanager
Sales & Service Benelux

Environmental Products/ Pumps

Tel: +318 8980 2211
sjoerd.boersma@wartsila.com
DSC_6902 - Johan Penninga
DSC_6981- Ricardo de Oliveira
arthur
DSC_6939 - Mark van Snippenberg
Johan Penninga
Accountmanager
Sales & Service Benelux

Binnenvaart, visserij, kustvaart

Tel: +31 88 9803407
Johan.Penninga@wartsila.com
Ricardo de Olivera
Accountmanager
Sales & Service Benelux

Tel: +31 88 9802748
Ricardo.DeOliveira@wartsila.com
Arthur den Haan
Accountmanager
Sales & Service Benelux

Offshore

Tel: +31 10 427 7100
Arthur.denHaan@wartsila.com
Mark van Snippenberg
Senior Accountmanager
Sales & Service Benelux

Serviceovereenkomsten

mark.van
snippenberg@wartsila.com
 
DSC_6998 - Peter Sterrenburg
herbert
Martin Roest
Accountmanager Metallurgic repair (schroefreparaties) werkplaats, Schiedam

Tel: +31 88 9804142

Martin.Roest@wartsila.com
Peter Sterrenburg
Teamleader/ Sr. Accountmanager
Sales & Service Benelux

Tel: +31 88 9802379

peter.sterrenburg@wartsila.com
Herbert van Vijven
Key Accountmanager
Sales & Service Benelux

Herbert.vanVijven@wartsila.com
© 2018 Wärtsilä