hoofdfoto website -contact
OVER
Wärtsilä in de Benelux

Accountmanagers Nieuwbouw

Samantha-Moret
 
Paul Staal
Sr. Accountmanager
Marine Business

regio Zuid Nederland

+31 88 9802375
Paul.Staal@wartsila.com
Samantha-Moret
 
Luuk Hijlkema
Accountmanager 
Marine Business

regio Noord Nederland 

+31 88 980 2000
Luuk.Hijlkema@wartsila.com

Accountmanagers Service & Parts

Samantha-Moret
 
Samantha Moret
Account Sales Coordinator
Sales & Service

Online Services

+31 88 980 23 44
samantha.moret@wartsila.com
DSC_6907 - Arnold Feber
 
Arnold Feber
Senior Accountmanager
Sales & Service

België service en nieuwbouw, marine
& turbochargers algemeen

+32 49 977 50 86
Arnold.Feber@wartsila.com
sjoerd
 
Sjoerd Boersma
Accountmanager
Sales & Service

Environmental Products/ Pumps

+31 88 980 22 11
sjoerd.boersma@wartsila.com
herbert
 
Herbert van Vijven
Key Accountmanager
Sales & Service

Herbert.vanVijven@wartsila.com
DSC_6902 - Johan Penninga
 
Johan Penninga
Accountmanager
Sales & Service

Binnenvaart, visserij, kustvaart

+31 88 980 34 07
Johan.Penninga@wartsila.com
DSC_6981- Ricardo de Oliveira
 
Ricardo de Olivera
Accountmanager
Sales & Service

+31 88 980 27 48
Ricardo.DeOliveira@wartsila.com
arthur
 
Arthur den Haan
Accountmanager
Sales & Service

Offshore

+31 10 427 71 00
Arthur.denHaan@wartsila.com
DSC_6939 - Mark van Snippenberg
 
Mark van Snippenberg
Senior Accountmanager
Sales & Service

Serviceovereenkomsten

mark.van
snippenberg@wartsila.com
DSC_6998 - Peter Sterrenburg
 
Peter Sterrenburg
Teamleader/ Sr. Accountmanager
Sales & Service

+31 88 980 23 79
peter.sterrenburg@wartsila.com
DSC_6998 - Peter Sterrenburg
 

Martin Roest
Accountmanager Metallurgic repair (schroefreparaties) werkplaats, Schiedam

+31 88 980 41 42
Martin.Roest@wartsila.com

Accountmanagers Electrical & Automation

DSC_6998 - Peter Sterrenburg
 
Allard Eekhof
Sales Manager Automation Navigation Communication

+31 10 789 83 19
allard.eekhof@wartsila.com
DSC_6998 - Peter Sterrenburg
 
Ruud Reijmers
Service Manager

+31 10 789 83 37
ruud.reijmers@wartsila.com
DSC_6998 - Peter Sterrenburg
 
Chris van Weerden
Account Manager – Voyage Solutions NCS;  Navigation, Communication and Sensors

+31 10 789 83 66
chris.vanweerden@wartsila.com
DSC_6998 - Peter Sterrenburg
 
Ashley Wolters
Sales Spare Parts

+31 10 789 83 31
ashley.wolters@wartsila.com
© 2019 Wärtsilä