hoofdfoto website -contact
OVER
Wärtsilä in de Benelux

Accountmanagers Marine Power Nieuwbouw

 
Samantha-Moret
 
Luuk Hijlkema
Accountmanager
Regio Noord Nederland

Vrachtschepen en Marine
 
+31 88 980 2000
Luuk.Hijlkema@wartsila.com
DSC_6902 - Johan Penninga
 
Johan Penninga
Accountmanager
Regio België, Nederland en Luxemburg

Binnenvaart en Visserij

+31 6 13194547
Johan.Penninga@wartsila.com


Samantha-Moret
 
Paul Staal
Sr. Accountmanager
Regio Zuid Nederland

Speciale schepen: Baggerschepen, Kraanschepen, Heavy-lift schepen

+31 6 13172255 
Paul.Staal@wartsila.com
Samantha-Moret
 
Herbert van Vijven
Key Accountmanager

+31 62 090 68 34
Herbert.vanVijven@wartsila.com
ReneZuidam

René Zuidam
Accountmanager
Regio Midden Nederland

Vrachtschepen en Mega Jachten

+31 6 227 30638
Rene.Zuidam@wartsila.com


Accountmanagers Marine Power Services

sjoerd
 
Sjoerd Boersma
Accountmanager

+31 88 980 22 11
sjoerd.boersma@wartsila.com
arthur
 
Arthur den Haan
Accountmanager

Offshore

+31 10 427 71 00
Arthur.denHaan@wartsila.com
Placeholder Picture
 
Dick Heidelberg
Accountmanager

Specials, Marine

+31 88 980 23 27 
Dick.Heidelberg@wartsila.com
Samantha-Moret
 
Samantha Moret
Sales Manager
Service Regio Noord

+31 6 20 53 48 94 
samantha.moret@wartsila.com
DSC_6981- Ricardo de Oliveira
 
Ricardo de Oliveira
Accountmanager
Regio Zuid Nederland
 
+31 6 12 55 11 64 
Ricardo.DeOliveira@wartsila.com
DSC_6902 - Johan Penninga
 
Johan Penninga
Accountmanager
Regio België, Nederland en Luxemburg

Binnenvaart en Visserij

+31 6 13194547
Johan.Penninga@wartsila.com
DSC_6998 - Peter Sterrenburg
 
Peter Sterrenburg
Sr. Accountmanager

+31 88 980 23 79
peter.sterrenburg@wartsila.com
herbert
 
Herbert van Vijven
Key Accountmanager

+31 62 090 68 34
Herbert.vanVijven@wartsila.com

Accountmanagers Voyage Nieuwbouw en Services

DSC_6998 - Peter Sterrenburg
 
Allard Eekhof
Sales Manager

Navigatie, communicatie en sensoren

allard.eekhof@wartsila.com
DSC_6998 - Peter Sterrenburg
 
Ruud Reijmers
Manager
Voyage Solutions Services

+31 654336468 
ruud.reijmers@wartsila.com
DSC_6998 - Peter Sterrenburg
 
Christian van Weerden
Accountmanager
Voyage Solutions Services

+31 6 55 30 83 25
christian.vanweerden@wartsila.com
© 2020 Wärtsilä